Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ja

tusiaMam na imię Tuśka, a moje imię jest właściwie jedną z niewielu rzeczy, które w ostatnim czasie pozostały niezmienne. Poza tym moje życie zmieniało się w ciągu ostatnich kilku lat niczym kalejdoskop.

Kiedyś byłam typową kobietą uwikłaną w monotonię życia codziennego. Pracowałam. Zajmowałam się dziećmi. Gotowałam obiady. Sprzątałam. Od czasu do czasu spotykałam się ze znajomymi. Wszyscy postrzegali mnie jako szarą myszkę (z resztą słusznie). Właściwie nie wiedziałam jak o siebie dbać i nie odczuwałam potrzeby atrakcyjnego wyglądania, ponieważ domowe życie pochłaniało mój czas i energię. Zazwyczaj wychodziłam tylko do sklepu, a dla kasjerki w pobliskim supermarkecie nie musiałam się stroić i malować. Co na to mąż? Być może chciał, żebym wyglądała lepiej, ale nigdy mi o tym nie powiedział. Wydaje mi się, że po prostu całkowicie zaakceptował mój wygląd. Dlatego właśnie przez dłuższy czas nie robiłam ze swoim życiem właściwie niczego sensownego i konkretnego.

Dziś jestem kobietą sukcesu. Zarabiam dobrze. Mogę sobie zatem pozwolić na dalekie podróże i obiady w niezłych restauracjach. Ale kluczem do sukcesu była zmiana, jaka zaszła w moim umyśle.

Przyszedł moment, w którym powiedziałam sobie dość. Postanowiłam o siebie zadbać, a zaczęłam od wyglądu zewnętrznego. Oczywiście nadal zajmowałam się domem, ale zmieniłam fryzurę, zaczęłam regularnie odwiedzać kosmetyczkę, a do tego dołączyłam jeszcze ciężkie ćwiczenia fizyczne. Wszystko to sprawiło, że wyglądałam po prostu lepiej. W tej wersji spodobałam się sobie i wszystkim osobą z mojego otoczenia. Stałam się pewna siebie, poznałam i uwierzyłam we własne możliwości (również te zawodowe). W końcu otworzyłam firmę, a dzisiaj jestem w pełni zadowolona z tego, co posiadam.

Moje życie zawodowe i osobiste jest po prostu wymarzone. W zasadzie niczego więcej do szczęścia nie potrzebuję. Zdaję sobie jednak sprawę, z tego, że nie każdy ma na tyle szczęścia co ja, dlatego na blogu będę się z Wami dzieliła swoimi przeżyciami i sposobami na przezwyciężenie wszystkich przeciwności losu. Dzięki nim zmieniłam się z typowej kobiety w kogoś wyjątkowego, pewnego siebie i szczęśliwego.

Oczywiście, nie ma jednej skutecznej rady i recepty na zmianę swojego życia, ale opisane przeze mnie na blogu przykłady mogą być inspiracją dla każdej kobiety, która chce zostać spełnionym człowiekiem sukcesu.