Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Szkolenie savoir- vivre

Szkolenie savoir- vivre
Tuśka

Szkolenie savoir- vivre to idealny sposób na to by poznać zbiór panujących w kontaktach międzyludzkich zasad, które pozwolą nam stać się bardziej uprzejmymi oraz nabrać ogłady i kurtuazji. Nie bez podstawy niektórzy nazywają savoir-vivre sztuką życia w społeczeństwie. Poruszanie się pośród ludzi bez znajomości podstawowych zasad bywa krzywdzące dla obu stron. Ta sztuka przydaje się zwłaszcza w środowiskach biznesowych, gdzie nieznajomość zasad właściwego zachowania może negatywnie rzutować na postrzeganie firmy. Dzięki uczestniczeniu w tego rodzaju szkoleniu posiądziemy wiedzę dotyczącą manier obowiązujących w biznesie. Zdobędziemy obycie związane ze swobodą w kontaktach biznesowych. Unikniemy w ten sposób nieprzyjemnych sytuacji, związanych z popełnieniem gafy.

Dowiemy się także w jaki sposób elegancko się prezentować, jak przedstawiają się metody podawania dłoni, ukłonów i pozdrowień. Nauczymy się także jak wygląda właściwa postawa oraz sposób poruszania się, czyli jak właściwie siadać czy wstawać. Poznamy także tajniki prezentacji gości, ich przedstawiania, tytułowania i zwracania się.

Szkolenie dla firm zawiera specjalny moduł, dzięki któremu poznamy jak prezentuje się profesjonalny wizerunek, jak pogodzić elegancję z wygodą, oraz co oznaczają poszczególne dodatki w stroju. Kurs pozwoli nam podkreślić nasze zalety w wyglądzie oraz ukryć wady.

Szkolenie savoir-vivre pozwoli nam zachować zimną krew nawet w najbardziej stresujących momentach, dzięki zdobytej wiedzy poczujemy się bowiem pewni siebie. Co za tym idzie będziemy mogli w pełni wykorzystać naszą wiedzę i uargumentować śmiało nasze stanowisko podczas dyskusji. Zasady savoir-vivre pozwolą nam błyszczeć w towarzystwie oraz dowieść swoją wartość w przypadku stopy pracowniczej. Po skończonym szkoleniu otrzymamy symboliczne zaświadczenie oraz skoroszyt zawierający podstawy zawarte na szkoleniu. Dzięki temu zawsze, gdy będziemy chcieli sobie przypomnieć pewne kwestie, będziemy mieli taką możliwość.