Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wczasy odchudzające

Wczasy odchudzające
Alicja

Jeśli szukasz zdrowej propozycji na urlop, to alternatywą może okazać się wczasy odchudzające. Czyli dieta połączona z ruchem. Jest to nie tylko sposób na udany odpoczynek, ale i poprawa zdrowia i samopoczucia. Dzięki odpoczynkowi tego rodzaju, odzyskasz siły witalne, oczyścisz organizm z toksyn i złogów, stracisz zbędne kilogramy, odmłodzisz organizm, uleczysz choroby i dolegliwości, poprawisz samopoczucie, a w końcu zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu zdrowego żywienia. Ta ostatnia z całą pewnością przyda się do tego by wprowadzić już na stałe zdrową dietę do naszego życia.

Wczasy odchudzające cieszą się coraz większą popularnością również za sprawą prowadzonego przez nas obecnie trybu życia. Brak ruchu, stres, a do tego niesprzyjające warunki genetyczne i biologiczne organizmu, mogą prowadzić do nadwagi i otyłości. Jednak wczasy odchudzające nie są przeznaczone wyłącznie dla osób borykających się z problemem nadwagi. To także oferta dla tych, którzy pragną przyswoić nowe nawyki żywieniowe. Wczasy odchudzające dadzą ci bowiem podstawę do tego by żyć zdrowo. Co pozwoli ci na wprowadzenie zdrowego stylu życia oraz redukcję masy ciała. Co zaowocuje również uniknięcie chorób związanych z otyłością.

Wczasy odchudzające rozpoczynają się od rozmowy z dietetykiem i lekarzem, którzy zapytają klienta o jego nawyki żywieniowe oraz preferencje w tym aspekcie. Dokonany zostanie również pomiar masy ciała. Zostanie zrobiona również analiza wyników badań. Kuracjusz ma zapewnioną stałą opiekę dietetyka, dzięki czemu zostaną wykluczone wszelkie błędy w żywieniu. W czasie wczasów będą odbywały się również wykłady dotyczące racjonalnego odżywiania i zaplanowania żywienia po powrocie do domu. Przez cały czas trwania wczasów kuracjusz może korzystać z basenów, jacuzzi, sauny oraz gimnastyki na sali.